Multimedialna Mapa gminy Żarów
(25.06.2014)

Od dziś, na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Żarowie śledzić można multimedialną mapę gminy Żarów. Zapraszamy do obejrzenia i zapoznania się z zakresem zrealizowanych prac oraz do obserwowania zmian, jakie zachodzą w gminie Żarów.

Przypominamy jednocześnie, że w tym roku Żarów obchodzić będzie 60-lecie nadania praw miejskich. Tą okrągłą rocznicę Żarowianie będą świętować już w październiku. W jubileuszowym programie przygotowywane są koncerty, uroczysta sesja Rady Miejskiej, konkursy, obchody 40-lecia żarowskiego Klubu Honorowych Dawców Krwi i wiele innych atrakcji. Z tej okazji również wydana zostanie książka, obrazująca wszystkie ważne wydarzenia. Niezbędny materiał, fotografie i zdjęcia już dziś są kompletowane i sukcesywnie zbierane. Jednocześnie zachęcamy do podzielenia się zdjęciami i fotografiami o Żarowie. Bardzo mile widziane będą zdjęcia przedstawiające realizowane inwestycje, różne uroczystości, imprezy, festyny, zabytki i inne. Zdjęcia przyjmowane będą w Urzędzie Miejskim w Żarowie, w pokoju nr 8, od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy Urzędu 7.30-15.30.

Zobacz na multimedialnej mapie, jak zmienił się Żarów: