Zimowisko w Zastrużu
(28.02.2017)

Warsztaty malarskie, sportowe, wspólne wyjazdy do kina, na lodowisko i kręgle. Tak zimową przerwę od nauki spędzali uczestnicy zimowiska w Szkole Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu. Wzięli również udział w warsztatach malarskich, rozgrywkach w gry planszowe i szachy. Dużym zainteresowaniem cieszył się także wyjazd na sanki do Rzeczki.

Jedną z ciekawszych atrakcji zorganizowanych podczas ferii przez stowarzyszenie w Zastrużu był wyjazd do Wrocławia, gdzie uczestnicy zwiedzali Kolejkowo oraz bawili się w Parku Trampolin. - Stowarzyszenie w Zastrużu składa serdeczne podziękowania zarządowi firmy "Lapis" w Łażanach oraz panom Mieczysławowi Malec i Tomaszowi Nycz - mówi Krystyna Wardach dyrektor Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu.