Wiadomości z miasta i gminy

    

 

Dach do remontu 
(28.02.2017)

A A A

  

Budynek przy ulicy Zamkowej 17A w Żarowie, w którym mieści się siedziba Teatru Bezdomny będzie miał nowy dach. Prace remontowe, które polegać będą na wymianie pokrycia dachowego właśnie się rozpoczęły. Dach był już w bardzo złym stanie technicznym i wymagał gruntownej modernizacji. Wraz z wymianą całego pokrycia dachowego przeprowadzony zostanie także remont zabytkowej attyki.

- W tej chwili trwają roboty rozbiórkowe, w trakcie których pracownicy firmy wykonawczej rozbiorą także ściany, filary i kolumny z cegieł. W następnym etapie czeka nas jeszcze wymiana elementów konstrukcyjnych, pokrycie dachu papą na podłożu drewnianym oraz papą termozgrzewalną i montaż nowych rynien. Inwestycja, zgodnie z podpisaną umową potrwa do końca kwietnia - mówi Agata Krawiec kierownik Referatu Gospodarki Lokalowej Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Remont dachu budynku przy ul. Zamkowej 17A w Żarowie kosztować będzie dokładnie 36.134,37 złotych. Inwestycja w całości sfinansowana zostanie ze środków własnych budżetu gminy Żarów.

Magdalena Pawlik

 

Remont dachu budynku przy ul. Zamkowej 17A 
w Żarowie potrwa do końca kwietnia. 

   

 

Zabytkową attykę też czeka gruntowna konserwacja.

   

 


  


strona główna  |  do góry  |