Wiadomości z miasta i gminy

    

 

Remonty w Szkole Podstawowej w Żarowie 
(28.02.2017)

A A A

  

Remont korytarza szkolnego, wymiana paneli przy poręczach i wymiana drzwi w ciągach ewakuacyjnych. To tylko kilka wymienionych inwestycji, które podczas ferii realizowane były w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie.

Na tym etapie szkolne remonty w placówce pochłonęły 40 tysięcy złotych. I jak zapowiada dyrektor szkoły Urszula Rurarz, dalszych inwestycji będzie ciąg dalszy. - Kiedy uczniowie i nauczyciele wypoczywali na zasłużonym urlopie w Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie trwał kolejny etap remontów. W budynku przy ul. 1 Maja 2 wszystkie korytarze szkolne zostały już do końca wyłożone płytkami, wymieniliśmy także panele przy poręczach w ciągach komunikacyjnych. Ponadto, wykonano zabezpieczenia barierek i zabudowano wnęki pod schodami.

Wymieniliśmy również drzwi w ciągach ewakuacyjnych między salami na pierwszym piętrze. Wszystkie prace pochłonęły 40 tysięcy złotych. Dodatkowo, wymianę barierek współfinansowała firma ubezpieczeniowa Compensa, w wysokości 3.942 złotych - wymienia Urszula Rurarz dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie.

To jeszcze nie koniec prac remontowych. Jak tylko poprawią się warunki pogodowe, placówka rusza z kolejnymi inwestycjami. W ich ramach przeprowadzony ma zostać remont podwórka szkolnego przy ul. Ogrodowej 1 w Żarowie.

Magdalena Pawlik

 

   

   

   

   

   


 
 


  


strona główna  |  do góry  |