Wiadomości z miasta i gminy

    

 

Laureaci Gminnego Konkursu Matematycznego 
(02.03.2017)

A A A

  

Wszyscy uczestnicy XIV Gminnego Konkursu Matematycznego, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie wykazali się bardzo wysokim poziomem wiedzy z zakresu matematyki. 

Trzecioklasiści ze wszystkich szkół podstawowych funkcjonujących na terenie gminy Żarów rywalizowali o miano najlepszego matematyka podczas kolejnego już konkursu matematycznego. Uczniów do konkursu przygotowały nauczycielki Ewa Mika oraz Dorota Tkaczyk. - Celem konkursu było promowanie matematyki jako atrakcyjnej dziedziny nauki, rozwijanie zainteresowań matematycznych, wyzwalanie twórczej aktywności, zachęcanie do podejmowania różnorodnych działań matematycznych i rozwijanie logicznego myślenia oraz wytrwałości. Gratulujemy wszystkim uczestnikom tak wysokiego poziomu wiedzy i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu - mówi Urszula Rurarz dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Żarowie.

Laureaci XIV Gminnego Konkursu Matematycznego:

  • I miejsce: Maksymilian Górka

  • II miejsce: Jan Molecki i Adrian Stroka

  • III miejsce: Hanna Anusz i Alina Żygadło

Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy oraz maskotki. Pozostałym uczestnikom wręczono podziękowania za udział w konkursie oraz drobne upominki. Organizatorzy dziękują wszystkim opiekunom za przygotowanie uczniów do konkursu, a uczestnikom za wspaniałą rywalizację.

 

   

   

   

   

   


 
 


  


strona główna  |  do góry  |