Dzień Kobiet w Żarowie
(08.03.2017)

Wystawa "Świat kobiety", dwa wykłady motywacyjne, porady ekspertów to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają dziś na panie podczas żarowskiego Dnia Kobiet. Gwiazdą wieczoru będzie kabaret Jurki.

W ubiegłym roku Żarowianki świętowały swój dzień w towarzystwie Marcina Dańca. Tym razem Żarów odwiedzi kabaret Jurki, zdobywca licznych nagród i wyróżnień na ogólnopolskich przeglądach kabaretowych. Jurki to przedstawiciel tradycyjnego w formie kabaretu. Na jego program składają się skecze, monologi i piosenki o różnorodnej tematyce obyczajowo-społecznej. Członkowie kabaretu pozwalają sobie na improwizowanie w trakcie skeczy, dzięki czemu występ jest żywy, dynamiczny i za każdym razem nieco inny.

Występ kabaretu Jurki już dziś o godzinie 19.00 w hali sportowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Ale zanim gwiazda wieczoru pojawi się na scenie na panie będzie czekało jeszcze kilka niespodzianek. O godzinie 18.00 zostanie otwarta wystawa "Świat kobiet", na której zostanie pokazana kolekcja Karoliny Legiejew w skład, której wchodzą torebki, ubrania i akcesoria dawnych elegantek z początku XX wieku. Natomiast trzy panie, Jolanta Górniak, Adela Białoboki-Chylińska i Iwona Rodziewicz, które na co dzień wspierają, motywują do działania udzielą bardzo wielu cennych rad. Ponadto porady brafitterki, kosmetyczki i wizażystki.

Serdecznie zapraszamy!