Inauguracja sezonu rajdowego
(08.03.2017)

Startem w pierwszej eliminacji Dolnośląskiej Ligii Rajdowej w Dzierżoniowie rozpoczął się sezon rajdowy dla Żarowianina Grzegorza Reda.

Najważniejszym zadaniem będzie teraz obrona tytułu mistrzowskiego podczas startów w Rajdowych Mistrzostwach Wrocławia. - Cykl będzie się składał z 7 rund, z czego pierwsza zaplanowana została już na 19 marca. W ostatnią niedzielę, 5 marca odbyły się eliminacje Dolnośląskiej Ligii Rajdowej w Dzierżoniowie i okolicach. Rajd składał się z dwóch prób przejeżdżanych czterokrotnie. Pierwsza zlokalizowana została w samym Dzierżoniowie, natomiast druga była odcinkiem drogowym usytuowanym przy zbiorniku wodnym Sieniawka. Tradycyjnie dziękuję naszym sponsorom świdnickim firmom Martin Auto Gaz Serwis oraz KOMA Elektromechanika. To właśnie dzięki tym firmom mogę realizować swoją pasję. Czynimy także starania, aby pozyskać kolejnego nowego sponsora z Żarowa Pizzeri Parkowa bowling&pizza - mówi Grzegorz Reda.

Relacje ze startów już wkrótce.