Za zdrowie Pań!
(14.03.2017)

Są świetnymi organizatorkami i potrafią dobrze się bawić. Mieszkanki Kalna, Wierzbnej i Bożanowa tradycyjnie świętowały Dzień Kobiet we własnym gronie.

Tym razem impreza odbyła się w restauracji Toscana w Wierzbnej. Była to dobra okazja do wspólnego spotkania, rozmowy, a przede wszystkim dobrej zabawy. - Taki dzień zdarza się tylko raz w roku. Zamiast czerwonych goździków i rajstop, którymi kiedyś obdarowywano panie z okazji ich święta, dziś najlepszym prezentem dla nas jest wspólne spotkanie integracyjne. Możemy się lepiej poznać, porozmawiać o sukcesach i różnych problemach naszych funkcjonujących Kół Gospodyń Wiejskich, a także planach na kolejne lata. Przy wspólnym stole nie brakowało tematów do rozmów. To był nasz integracyjny wieczór kobiecy. I kolejna wspólna zabawa zorganizowana przez panie z Kalna, Wierzbnej i Bożanowa - mówi Ewa Wołek mieszkanka Kalna.

Dla wszystkich pań z okazji Dnia Kobiet organizatorki przygotowały także liczne niespodzianki. A wśród nich spotkanie z kosmetyczką i manikiurzystką, podczas którego można było zrobić sobie piękny makijaż i udekorować paznokcie. Bo to była chwila przyjemności … tylko dla kobiet.