Wiosna tuż, tuż...
(15.03.2017)

Biblioteka w Żarowie zaprasza najmłodszych mieszkańców na zajęcia edukacyjno-zabawowe poświęcone wiośnie, które zaplanowane zostały w kwietniu.

Zajęcia aresowane są do wszystkich przedszkolaków z terenu gminy Żarów. - W programie przewidziane są wierszyki, zagadki, bajeczki, zabawy manualne oraz tematyczne zajęcia plastyczne. Dzieci poznają pierwsze oznaki wiosny, nauczą się rozpoznawać ryby słodko i słonowodne, a także zaznajomią się z innymi mieszkańcami jezior, stawów i łąk. Wszelkie zabawy będą dobrane do wieku i możliwości manualnych dzieci - mówi Stanisława Biernacka dyrektor żarowskiej biblioteki.

Zgłoszenia przyjmuje odział dla dzieci, tel. 74 857 05 96, w godz. 10.00-17.00 lub biblioteka@um.zarow.pl

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!