Plebiscyt "Dolnośląski Hipokrates 2017"
(15.03.2017)

Gazeta Wrocławska ogłosiła plebiscyt "Dolnośląski Hipokrates 2017". Do piątku, 7 kwietnia zbierane będą nominacje lekarzy, pielęgniarek i położnych, stomatologów, przychodni i gabinetów lekarskich do nagrody Dolnośląski Hipokrates 2017. Na laureatów czekać będą zaszczytne tytuły i cenne nagrody.

Foto ze strony www.gazetawroclawska.pl

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się 24 marca. Osobno we Wrocławiu, Jeleniej Górze, Legnicy, Wałbrzychu i poszczególnych dolnośląskich powiatach. Czytelnicy będą głosować na Lekarza Rodzinnego Roku, Pediatrę Roku, Stomatologa Roku, Pielęgniarkę lub Położną Roku, najbardziej przyjazną pacjentom przychodnię lub gabinet lekarski. Pierwszy etap głosowania zakończy się w piątek, 14 kwietnia, a zwycięzcy w każdej kategorii z każdego miasta i powiatu, zachowując zdobyte głosy, awansują do wojewódzkiego finału plebiscytu, który potrwa do 28 kwietnia.

Niezależnie od głosowania w powiatach, także od 24 marca, będzie można głosować, aby przyznać tytuł Dolnośląskiego Hipokratesa 2017 dolnośląskim lekarzom specjalistom. Czytelnicy wybiorą m.in. Ginekologa Roku, Chirurga Roku, Ortopedę Roku, Okulistę Roku i Kardiologa Roku.

Uroczyste zakończenie plebiscytu, wręczenie certyfikatów i nagród odbędzie się w maju podczas gali we Wrocławiu. Do "Gazety Wrocławskiej" zostanie dołączony specjalny dodatek, na łamach którego zaprezentowani będą wszyscy laureaci. Wcześniej, w czasie trwania plebiscytu kandydaci prezentowani będą na łamach Gazety Wrocławskiej i w internecie. O lekarzach, pielęgniarkach, położnych będziemy można również przeczytać w tygodnikach Gazety Wrocławskiej i w portalach www.gazetawroclawska.pl i www.naszemiasto.pl.

Szczegółowych informacji o plebiscycie udziela Anna Gabińska - tel. 502 499 815, e-mail: anna.gabinska@gazeta.wroc.pl