Nowoczesny sprzęt dla SP Zastruże
(20.03.2017)

Tablety, laptopy, tablice interaktywne, rzutniki multimedialne i wiele nowych pomocy dydaktycznych trafiło do Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu.

To efekt udziału placówki w projekcie "Uczniowie Szkoły w Zastrużu na Start", który dofinansowany jest z Funduszy Europejskich i realizowany w partnerstwie z Fundacją "Równi, choć Różni". - Celem projektu jest zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji podstawowej, poprzez rozwijanie kompetencji cyfrowych, wprowadzanie elementów innowacyjnych, realizację zajęć TIK oraz wsparcie osób z niepełnosprawnością. Uczniowie naszej szkoły uczestniczą w wielu dodatkowych zajęciach, wśród nich TIK, programowanie, warsztaty integracyjne, przyrodnicze, językowe i rozwijające zainteresowania matematyczne - mówi Krystyna Wardach dyrektor Szkoły Podstawowej im. Astrid Lindgren w Zastrużu.