Wiadomości z miasta i gminy

    

 

II Mistrzostwa w Pływaniu 
(29.03.2017)

A A A

  

Za nami II Mistrzostwa Gminy Żarów w Pływaniu. W zawodach rywalizowali uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjum.

Emocji związanych z rywalizacją nie brakowało, a dla najlepszych organizator Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie przygotował medale oraz pamiątkowe dyplomy.

WYNIKI ZAWODÓW:

Szkoły Podstawowe:
Dziewczęta
Rocznik 2008-2009, dyst. 25 m - styl dowolny
1. Maria Suchodolska 27,15
2. Kamila Kądziołka 30,59
3. Maja Kołodka 32,98
4. Emilia Szydłowska 33,85
5. Nela Matuszak 34,86
6. Emilia Chrzan 36,72
7. Julia Banach 37,40
8. Zuzanna Kamińska 38,85
9. Lena Król 49,81

Rocznik 2006-2007, dyst. 25 m - styl dowolny
1. Weronika Pyda 26,82
2. Julia Pietruszka 27,54
3. Oliwia Cuban 27,92
4. Lena Gawrońska 28,10
5. Zuzanna Dalgiewicz 29,60
6. Natalia Biesiada 30,26
7. Ida Zawadzka 32,74
8. Kamila Bejger 34,56
9. Aleksandra Osiecka 34,76
10. Julia Aftyka 52,04

Rocznik 2004-2005, dyst. 50 m - styl dowolny
1. Barbara Klewecka 46,34
2. Oliwia Chrebela 48,95
3. Martyna Janaszek 58,37
4. Elżbieta Chodyniecka 58,75
Kinga Policht DNF

Chłopcy
Rocznik 2008-2009, dyst. 25 m - styl dowolny
1. Igor Kamęcki 58,01
2. Karol Nartowski 1,03,93

Rocznik 2006-2007, dyst. 50 m - styl dowolny
1. Szymon Mirocha 54,51
2. Maksymilian Górka 59,86
3. Wiktor Łuczak 1,04,73
4. Wojciech Maślarz 1,10,82
5. Arkadiusz Lelotko 1,22,82
6. Oskar Jania 1,22,84
7. Mateusz Staworzyński 1,31,20
8. Adrian Choiński 1,33,17
9. Kornel Mikołajek 1,35,71
Michał Piotrowski DNF

Rocznik 2004-2005, dyst. 50 m - styl dowolny
1. Konrad Kuszczak 47,75
2. Konstanty Roubo 47,98
3. Jakub Wachowiak 49,42
4. Ryszard Marczak 1,34,40
5. Dominik Reda 1,38,05

Gimnazjum:
Dziewczęta
Rocznik 2003, dyst 50 m - styl dowolny
1. Karolina Ciastoń 51,62
2. Magdalena Razik 56,08
3. Natalia Śliwa 57,20
4. Agnieszka Bazga 1,01,42
5. Martyna Jóda 1,01,44
6. Alicja Tyralska 1,20,08

Rocznik 2002, dyst 50 m - styl dowolny
1. Martyna Wichot 1,03,18
2. Karolina Choińska 1,16,16
3. Roksana Gołąb 1,19,38

Rocznik 2001, dyst 100 m - styl dowolny
1. Anna Bartoszek 1,31,50
2. Barbara Chodyniecka 1,41,06
3. Amanda Wardzyńska 2,14,00
4. Martyna Mierlak 2,22,06

Chłopcy
Rocznik 2003, dyst 50 m - styl dowolny
1. Michał Maksanty 36,48
2. Kacper Schumann 44,76
3. Marcin Lasak 44,78

Rocznik 2002, dyst. 50 m - styl dowolny
1. Jakub Dulemba 38,23
2. Patryk Balcerzak 40,98
3. Kacper Konieczny 44,30
4. Norbert Pajor 44,90

Rocznik 2001, dyst. 200 m, styl zmienny
1. Aleksy Mięki 3,45,34
2. Damian Tyrański 3,52,34

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
  
   
 
   
 
   

   
 


 


  


strona główna  |  do góry  |