Wiadomości z miasta i gminy

    

 

Warsztaty dla mieszkańców 
(30.03.2017)

A A A

  

Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarowie we współpracy z Bankiem Żywności we Wrocławiu realizuje Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020. W ramach programu Bank Żywności we Wrocławiu na rzecz podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarowie zrealizował działania wspierające:

  • warsztaty edukacji ekonomicznej (nauka tworzenia, realizacji i kontroli realizacji budżetu domowego, ekonomicznego prowadzenia gospodarstwa domowego, z uwzględnieniem wszystkich finansowych i rzeczowych dochodów rodziny, w tym darów żywnościowych). Warsztat zrealizowany został 20.03.2017r. roku dla 57 osób,

  • warsztaty kulinarne (wspólne przygotowywanie posiłków prostych, pożywnych i zdrowych, z wykorzystaniem żywności z POPŻ oraz produktów sezonowych i lokalnych), które odbyły się w dniu 24.03.2017 roku z udziałem 58 osób,

  • warsztaty żywieniowe (zasady zdrowego odżywiania, potrzeby żywieniowe, żywienie w różnych chorobach), które odbyły się 27.03.2017 roku z udziałem 54 osób.

Spotkania tematyczne odbywały się dzięki uprzejmości pani Danuty Kwiatkowskiej w siedzibie żarowskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów, za co bardzo dziękuję.

Anita Denes-Ziemkiewicz
kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej
w Żarowie

 

   

 


  


strona główna  |  do góry  |