Wiadomości z miasta i gminy

    

 

Żywność trafia do potrzebujących 
(31.03.2017)

A A A

  

 

Żarowski Ośrodek Pomocy Społecznej od kilkunastu lat realizuje Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, którego celem jest rozpowszechnianie żywności wśród osób najbardziej potrzebujących.

Z programu korzysta co roku kilkaset osób z terenu gminy Żarów, do których trafiają artykuły skrobiowe, mleczne, warzywne i owocowe, mięsne, a także cukier i olej. Realizację programu w gminie Żarów wspiera liczna grupa zaangażowanych: sołtysi wsi, Spółdzielnia Socjalna "Raz, Dwa, Trzy", Zespół Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Pan Ryszard Dyduch, który od lat nie szczędzi czasu i sprzętu, aby żywność trafiła do Żarowa. Bardzo za ten trud dziękuję. Cudownie, że niezmiennie od lat możemy na Was liczyć. Dziękując za wsparcie, z wielką przyjemnością dzielimy się wynikami kontroli programu.

Kontrola programu Pomoc Żywnościowa

W dniu 24 marca 2017 roku Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarowie został skontrolowany przez specjalistę ds. projektów Panią Malwinę Grudzień z Banku Żywności we Wrocławiu w przedmiocie realizacji programu. Zgodnie z protokołem pokontrolnym czytamy: "Administracja i magazynowanie prowadzone w sposób prawidłowy według wytycznych i umowy. Brak zaleceń pokontrolnych".

Anita Denes-Ziemkiewicz
kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej
w Żarowie

 

 

 


  


strona główna  |  do góry  |