II runda Rajdowych Mistrzostw Wrocławia
(05.04.2017)

Żarowianin Grzegorz Reda wywalczył drugie miejsce na Rajdowych Mistrzostwach Wrocławia.

Podobnie, jak w pierwszej rundzie zawodnik z Żarowa zajął wysokie miejsce na podium i uplasował się na drugim miejscu w klasie. Był 34 w klasyfikacji generalnej na 53 startujących zawodników. - Teraz liczy się tylko walka w mojej klasie. Do końca sezonu pozostało jeszcze 5 rund i sporo jeszcze pozmieniać się może w klasyfikacji. Tradycyjnie składam podziękowania wszystkim wspierającym sponsorom. Tym bardziej, że przybył kolejny sponsor firma AUTO - SHOP sklep z częściami do samochodów zachodnich z Żarowa. Dziękuję także pozostałym sponsorom Parkowa Bowling&Pizza, Martin Serwis oraz KOMA Elektromechanika - mówi Grzegorz Reda.

Relacje z kolejnych startów już wkrótce.

Foto: Marcin Czyżewski