Nocny maraton gier planszowych
(10.04.2017)

Osadnicy z Catanu, Small World, Splendor, Królestwo w budowie, Pory roku, Szeryf z Nottingham, Carcassonne, Kolejka, Tybet czy Dixit to tylko niektóre z gier, w jakie będzie można zagrać podczas I Nocnego Maratonu Gier Planszowych.

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie i Fundacja "Ładne historie" po raz pierwszy mają zaszczyt zaprosić wszystkich miłośników gier bez prądu na I Nocny Maraton Gier Planszowych. Imprezę zaplanowano na sobotę, 22 kwietnia na godzinę 19.00. - Na graczy będą czekały stoliki pełne gier planszowych i karcianych, łącznie ponad 20 różnych tytułów. Wśród gier znajdą się takie, które przypadną do gustu najmłodszym uczestnikom, jak również całym rodzinom. Nie zabraknie takich tytułów, w których rozgrywka trwa ponad trzy godziny - mówi Tomasz Pietrzyk, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Organizatorzy zapewniają , że gracze nie muszą znać instrukcji, a podczas maratonu będzie możliwość skorzystania z fachowej pomocy i rady specjalistów. I Nocny Maraton Gier Planszowych potrwa do północy.

Organizatorzy gwarantują doskonałą zabawę.