Odkrywamy tajemnice Dolnego Śląska z Markiem Perzyńskim
(05.05.2017)

Biblioteka oraz Dyskusyjny Klub Książki w Żarowie zapraszają mieszkańców na spotkanie autorskie z Markiem Perzyńskim, pisarzem, dziennikarzem, rzecznikiem Teatru Polskiego we Wrocławiu, miłośnikiem Dolnego Śląska. - Autor napisał, m.in. Dolny Śląsk dla dociekliwych.

Miejsca Niezwykłe; Wrocław dla dociekliwych. Pomniki, tajemnice kościołów i klasztorów, kresowe pamiątki; Dolnego Śląska skarby, osobliwości i cuda; Dolny Śląsk. Kraina zamków, katedr i wulkanów; Twierdza i inne atrakcje Kłodzka, Dolnośląskie zamki, dwory i pałace. Serdecznie zapraszamy do biblioteki na spotkanie ze znanym pisarzem - mówi Stanisława Biernacka dyrektor biblioteki w Żarowie.

Spotkanie zaplanowane zostało na poniedziałek, 8 maja o godz. 16.00 w bibliotece przy ul. Piastowskiej 10 w Żarowie.

Foto: http://dswsilesiana.blogspot.com/2013/04/zamki-i-paace-dolnego-slaska-spotkanie.html