Żarów biega!
(17.05.2017)

Mateusz Demczyszak, Wicemistrz Polski w biegach przełajowych, zwycięzca tegorocznego półmaratonu w Lesznie, 28-krotny medalista Mistrzostw Polski, uczestnik Mistrzostw Świata i finalista Mistrzostw Europy, drugi zawodnik pierwszej edycji Żarowskich Biegów Strefowych, a na co dzień zawodnik LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża, poprowadził wczorajszy trening grupy Żarów Biega.

Zaczęło się od spokojnego truchtu na dystansie 4km, następnie przyszedł czas na rozciąganie i lekkie ćwiczenia sprawnościowe. Po dobrej rozgrzewce wykonaliśmy serię podbiegów 5x100 metrów. Po treningu siłowym udaliśmy się w kierunku boiska lekkoatletycznego, gdzie wykonaliśmy serię rytmów.

Cieszy fakt, że na treningach pojawiają się całe rodziny, a wczorajszy był wyjątkowy, bo najliczniejszy, w sumie na bieżni pojawiło się 21 osób.

Wielkie dzięki za wspólne bieganie!!!

Spotykamy się co wtorek o godz. 19:00 na boisku lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej!