I edycja spotkania "Żarów na obcasach"
(19.05.2017)

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zaprasza, wyłącznie panie, na pierwszą edycję spotkań "Żarów na obcasach". - Główną ideą, która nam przyświeca jest edukacja w szeroko pojętych tematach związanych z "kobiecymi sprawami".

Pierwsze spotkanie poświęcone będzie profilaktyce nowotworów u kobiet. Wydarzenie rozpocznie wystawa wyjątkowych zdjęć autorstwa Małgorzaty Niewady "Amazonki - życie jest piękne". Niezwykłym doświadczeniem będzie także spotkanie z bohaterkami fotografii i ich opowieść o walce z nierównym przeciwnikiem - mówi Anna Suchodolska zastępca dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Podczas spotkania Monika Dąbrowska z firmy LuxMed opowie o samobadaniu piersi i profilaktyce dotyczącej nowotworów u kobiet. Ostatnim punktem programu będzie wykład motywacyjny Jolanty Górniak trenera mentalnego.

Spotkanie zaplanowano na piątek, 19 maja o godz. 18.00 w sali kameralnej Gminnego Centrum Kultury i Sportu, przy ul. Piastowskiej 10A w Żarowie. Wstęp wolny.