Konkurs "Chlebowzięci" po raz drugi
(12.07.2017)

Jesteś miłośnikiem domowego wypieku chleba? Ten konkurs jest dla ciebie. Już po raz drugi Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na Najlepszy Chleb Domowego Wypieku "Chlebowzięci".

Konkurs organizowany jest w ramach II Festiwalu Mąki. - Uczestnikami konkursu mogą być osoby wypiekające amatorsko chleb w warunkach domowych. Każdy miłośnik domowego wypieku może zgłosić dwa chleby o dowolnej gramaturze - mówi Tomasz Pietrzyk, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie i dodaje - Ocenie będzie poddawany smak, kolor i zapach. Jury także będzie brało pod uwagę wrażenie ogólne chlebów.

Konkurs, którego partnerem jest piekarnia Pasol-Paco, zostanie rozstrzygnięty 2 września podczas Festiwalu Mąki, który po raz drugi organizowany jest na terenie gminy Żarów w zabytkowym i wciąż działającym młynie w Siedlimowicach.

PLIKI DO POBRANIA: