Wypoczynek i nauka w Zastrużu
(13.07.2017)

W piątek, 7 lipca, dobiegła końca letnia półkolonia w Zastrużu. Każdego dnia uczestnicy brali udział w ciekawych zajęciach i wycieczkach.

W tym roku, w trakcie wypoczynku, realizowane były zadania w ramach projektu Integracja dla Rozwoju dofinansowanego przez Fundację "Potrafisz Polsko!". Dzieci wzięły udział w warsztatach kulinarnych, podczas których wspólnie z seniorami przygotowywały swoje ulubione potrawy oraz w warsztatach malarskich i florystycznych.

Stworzone podczas zajęć prace będą przypominały o wspólnie spędzonych chwilach. Poza zajęciami w szkole dzieci uczestniczyły w wielu wyjazdach. Razem z seniorami zwiedziliśmy jedno z najpiękniejszych miejsc Rudawskiego Parku Krajobrazowego - Kolorowe Jeziorka oraz wybraliśmy się na wędrówkę po Książańskim Parku Krajobrazowym. Ogromną frajdę sprawił dzieciom również wyjazd do Bobolandii, parku trampolin GOjump, kina oraz zabawy na basenie w Wałbrzychu.