II Żarowskie Biegi Strefowe
(20.07.2017)

Wyścig rowerowy, marsz Nordic Walking, biegi dla najmłodszych, bieg na 5 km i w końcu rywalizacja na dystansie 10 kilometrów. Tak zapowiadają się Żarowskie Biegi Strefowe. Imprezę sportową zaplanowano na październik. Właśnie ruszyła rejestracja.

Z okazji szesnastolecia żarowskiej podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "Invest-Park" już 1 października wszyscy miłośnicy biegów będą mogli spróbować swoich sił.

W biegu głównym na dyst. 10 km najlepszy biegacz i biegaczka zgarnie 1000 zł.!!!

Start zaplanowano przy ul. Armii Krajowej w Żarowie. Biegi dla dzieci odbędą się na boisku lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej w Żarowie (ul. 1 Maja 2), tam też zlokalizowane będzie miasteczko biegowe, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Moc atrakcji, sportowa rywalizacja oraz dobra zabawa towarzyszyć będą II Żarowskim Biegom Strefowym. Czekamy na Twoje zgłoszenie!!!

Chcesz być uczestnikiem II Żarowskich Biegów Strefowych, tutaj możesz się zapisać:

Do pobrania: