Biblioteka zaprasza na wakacyjne zajęcia
(09.08.2017)

Co ty na to, by w bibliotece spędzić lato? Pod takim hasłem odbywają się w żarowskiej bibliotece tegoroczne zajęcia wakacyjne. Zajęcia cieszą się zainteresowaniem dzieci i młodzieży, ale można do nich dołączyć każdego dnia.

- Codziennie oferujemy najmłodszym inne atrakcje. Wśród nich są zabawy integracyjne i plastyczne, seans filmowo-bajkowy, kalambury, pokaz mody wakacyjnej, zabawy na świeżym powietrzu, głośne czytanie książek i karaoke. Wszystko to, a także dużo więcej, można znaleźć w naszej bibliotece - mówi Stanisława Biernacka dyrektor żarowskiej biblioteki.

Przypominamy, że zajęcia w bibliotece odbywają się od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00-13.00. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy. Przyjdź, nie nudź się w domu! Razem weselej!

Uwaga! Rodzice proszeni są o zaopatrzenie dzieci w drugie śniadanie i napoje w plastikowych pojemnikach.