Kolejny sukces rajdowy Grzegorza Reda
(09.08.2017)

Dobrym wynikiem dla Żarowianina Grzegorza Reda zakończył się udział w 3 Rundzie Dolnośląskiej Ligi Rajdowej, w Rajdzie Strzelca. Do pokonania było aż 12 prób i 9 konkurentów. Obydwa zadania zostały zrealizowane i dzięki temu udało się odnieść zasłużone zwycięstwo.

- Wystartowaliśmy wraz z moim pilotem Marcinem Czyżewskim w 3 rundzie Dolnośląskiej Ligii Rajdowej, w Rajdzie Strzelca. Do pokonania mieliśmy 12 prób, jak i 9 konkurentów, obydwa zadania zostały wykonane. Próby były zróżnicowane od przyczepnego asfaltu po luźny szuter, więc trzeba było szybko dostosowywać się do nowych warunków. Wygrywając cały Rajd w klasie awansowaliśmy w rocznej klasyfikacji DLR na 3 miejsce, więc jest szansa na podium na koniec sezonu. Składam tradycyjnie serdeczne podziękowania dla wspierających firm: Parkowa Bowling&Pizza, AUTO-SHOP Żarów, Martin Serwis Auto Gaz oraz KOMA Elektromechanika - relacjonuje Grzegorz Reda.

Przypomnijmy, że Grzegorz Reda prowadzi również w rocznej klasyfikacji Rajdowych Mistrzostw Wrocławia.

Relacje z kolejnych startów już niebawem.