Wakacje na rowerze - to jest to!
(23.08.2017)

Żarowski Klub Cyklistów "Old Spokes" przy GCKiS odbył piątą wakacyjną wycieczkę rowerową. Tym razem cykliści "Old Spokes" wyruszyli do Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie, gm. Mietków.

Obrana trasa wycieczki nie należała do łatwych i w połowie składała się z dróg polnych. Krajobrazy w pełni rehabilitowały wysiłek przemierzanych kolejnych kilometrów. Żarowscy Klubowicze wraz z połączoną grupą rowerzystów z Kalna, Gołaszyc i Śmiałowic, przybyli następującą trasę:

Żarów-Kalno-Wostówka-Pożarzysko-Domanice-Borzygniew i z powrotem (przez Siedlimowice) - w sumie 33 km. Łącznie wszyscy uczestnicy wycieczki pokonali dystans ponad 1300 km. Po dotarciu do Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji w Borzygniewie uczestnicy wyprawy brali udział w grach i zabawach oraz wspólnym ognisku.

Podczas wspólnego wyjazdu, Klubowicze "Old Spokes", wręczyli także drobny upominek oraz odśpiewali "100 lat" dla p. Ewy Wołek z Kalna - solenizantki, obchodzącej swoje urodziny - jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!

Na kolejną wycieczkę rowerową ZAPRASZAMY już 29 sierpnia (wtorek). Zbiórka jak zawsze o godz. 9:30 pod GCKiS przy ul. Piastowskiej 10.