Wakacyjne zajęcia z GCKiS
(24.08.2017)

Choć wakacje powoli zbliżają się już do końca, najmłodsi mieszkańcy gminy Żarów nie narzekają na nudę. Organizatorzy wakacyjnych zajęć zadbali o to, aby każdy dzień wakacyjnej przerwy od nauki był pełen wrażeń.

Tak było dziś podczas warsztatów na świetlicach wiejskich organizowanych przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. - Dzisiaj po raz ostatni w te wakacje odwiedziliśmy małych mieszkańców wsi Wierzbna, Bożanowa, Kalna i Gołaszyc. Podczas tych spotkań dzieci próbowały swoich sił w lepieniu z gliny, bawiły się w małych odkrywców w Pałacu w Wierzbnej. Nie zabrakło też wspólnych zabaw i gier. Składamy serdeczne podziękowania gospodarzom Toscana Wierzbna za wspaniałą gościnę - mówi Anna Suchodolska zastępca dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.