Zobacz nowy numer gazety
(25.08.2017)

Dziś w ręce czytelników oddajemy nowy numer gazety. A w nim przeczytasz możecie Państwo o wielkim sukcesie Pawła Fajdka podczas Mistrzostw Świata rozgrywanych w Londynie. Co powiedział mistrz świata, tuż po zdobyciu medalu? Odpowiedź czytelnicy odnajdą w tym numerze gazety.

Ponadto, piszemy o kolejnych ważnych inwestycjach, które realizowane będą w Żarowie. Burmistrz Leszek Michalak podpisał umowy na realizację strategicznych inwestycji w mieście. Kiedy rozpocznie się ich realizacja? Jak bardzo zmieni się centrum naszego miasta? Informacje na ten temat można przeczytać w nowym wydaniu gazety.

Nie brakuje także informacji na temat rozpoczętych i zakończonych inwestycji. Do użytku mieszkańców oddana została świetlica wiejska w Mrowinach. Po kompleksowym remoncie, dziś budynek świetlicy jest schludny i estetyczny. Teraz to od samych mieszkańców zależeć będzie, jak wyremontowany obiekt zostanie wykorzystany. Rozpoczął się również remont ulicy Strefowej w Żarowie. Dzięki inwestycji, przebudowany zostanie niebezpieczny odcinek drogi wraz ze skrzyżowaniem w kierunku Mrowin.

O której godzinie i gdzie rozpocznie się rok szkolny w poszczególnych szkołach? Rozpiska rozpoczęcia nowego roku szkolnego do wglądu mieszkańców w gazecie.

Piszemy także o sukcesie pracowników żarowskiego zakładu Daicel Safety Systems Europe.

Nie brakuje także zaproszeń na koncerty, pikniki, festyny. W tym na koncert zespołu Raz Dwa Trzy w Żarowie, dożynki gminne i piknik charytatywny "Kręcimy dla Julki".

Ponadto, na czytelników czeka garść informacji kulturalnych, społecznych i sportowych.

Miłej lektury!
Redakcja gazety+