Event sportowy w Wierzbnej
(30.08.2017)

Rada Sołecka Wierzbna i radna Zuzanna Urbanik zapraszają mieszkańców do udziału w evencie sportowym, który zaplanowany został na sobotę, 2 września na boisku sportowym w Wierzbnej. W zabawie uczestniczyć mogą zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli.

Organizatorzy zapewniają atrakcje dla każdej grupy wiekowej. - W programie imprezy zaplanowaliśmy warsztaty na street workaucie poprowadzone przez TEAM trenera personalnego Tomka Dyducha z siłowni "Na sportowo" ze Świdnicy, tańce i hulanki z ZAROW TEAM zumba, które poprowadzi instruktor Marzena Maziak, konkurencje sportowe dla dzieci, mecz wiecznej rywalizacji "Żonaci na Kawalerów", swobodny zwis na drążku - konkurencja czasowa.

Dla każdego przewidziany został ciepły poczęstunek. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu - mówi radna Zuzanna Urbanik.

Sportowy event zaplanowano na sobotę, 2 września o godz. 15.00 na boisku sportowym w Wierzbnej. Chętni mieszkańcy, którzy chcą zagrać w meczu piłki nożnej mogą zapisywać się w sklepach JOWITKA I ABC, aby podać swoje dane i stan cywilny. Dla zwycięzców organizatorzy przewidzieli nagrody.