Plac zabaw ogrodzony
(31.08.2017)

Plac zabaw przy ulicy Piastowskiej w Żarowie został ogrodzony. To miejsce chętnie odwiedzane przez najmłodszych. Przychodzą tutaj również nasi mieszkańcy, aby po prostu usiąść na ławce i odpocząć na świeżym powietrzu. Cały teren zyskał nowe ogrodzenie, a dzieci będą mogły bezpiecznie z niego korzystać.

Będzie to także miejsce wypoczynku podczas przerw międzylekcyjnych uczniów, którzy będą uczęszczać do szkoły przy ul. Piastowskiej w Żarowie. - Plac zabaw został już w całości ogrodzony. Zamontowaliśmy w tym miejscu ogrodzenie panelowe o długości 147 metrów bieżących z trzema furtkami, które połączone zostało z istniejącym ogrodzeniem sąsiadującego boiska do koszykówki. Koszt zrealizowanej inwestycji to kwota 13.161,00 złotych, poniesiona ze środków własnych budżetu gminy Żarów - mówi Agnieszka Gołuch z Referatu Inwestycji i Dróg Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Wykonawcą zadania było P.H.U. "MIERLAK" z siedzibą w Kalnie.