Wiadomości z miasta i gminy

    

 

III Rowerowe Potyczki Rodzinne 
(13.09.2017)

A A A

  

Żarowskie Stowarzyszenie "Rowerowy Żarów", Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie i Żarowskie Stowarzyszenie "Edukacja" zapraszają wszystkich amatorów dwóch kółek na wspólną przejażdżkę rowerami. Uczestnicy rowerowego happeningu będą mogli również wziąć udział w konkursie "III Rowerowe Potyczki Rodzinne 2017", w którym do wygrania są cenne nagrody.

To już trzecia edycja konkursu, w którym we wspólnej zabawie mogą uczestniczyć zespoły rodzinne. - Startujemy z kolejną edycją rodzinnej zabawy. Zapraszamy całe rodziny do rywalizacji w grze terenowej łączącej wysiłek fizyczny oraz intelektualny. Trasa przejazdu tym razem przebiegać będzie z Żarowa przez Mikoszową, Przyłęgów, Łażany do Żarowa. Start i meta zawodów jak zawsze zlokalizowana będzie w ogródku przy Szkole Podstawowej na ul. Ogrodowej w Żarowie. W każdej wymienionej miejscowości uczestnicy będą mieli okazję wykazać się wiedzą z zakresu Pierwszej Pomocy Medycznej, zasad ruchu drogowego czy drobnej rywalizacji sportowej. Impreza przewidziana jest dla całych rodzin, warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie drużyny składającej się z dziecka i osoby dorosłej (mama, tata, wujek, babcia itp.). Dla najlepszych drużyn przewidziane są nagrody - bony na zakupy do sklepu rowerowego. Na zakończenie zapraszamy na wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek - mówi Michał Sobczyński prezes Żarowskiego Stowarzyszenia "Rowerowy Żarów".

Każdy, kto ma ochotę w taki właśnie sposób spędzić sobotnie popołudnie może dołączyć do grupy chętnych rowerzystów. Zbiórka z rowerami w sobotę, 16 września o godz. 13.30 przy ul. Szkole Podstawowej w Żarowie na ul. Ogrodowej.

Rowerowa akcja organizowana jest przy wsparciu Burmistrza Miasta Żarów, Żarowskiego Stowarzyszenia "Edukacja" i Komisariatu Policji w Żarowie.

Magdalena Pawlik

 

 

 
  


strona główna  |  do góry  |