Wycieczka w nagrodę
(27.09.2017)

Dnia 26 września 2017 r. zorganizowana została wycieczka, promująca aktywny styl życia, dla uczestników scenek profilaktycznych oraz zwycięzców XVII Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy o Zagrożeniach i Bezpieczeństwie.

W nagrodę za kilkumiesięczną pracę podczas zmagań turniejowych 51 - osobowa grupa laureatów wraz z opiekunami odwiedziła GOjump - Park Trampolin we Wrocławiu. Dwugodzinne zabawy na trampolinach dostarczyły uczestniczącym wielu wrażeń i pozytywnych emocji. Ponadto skoki na trampolinie stanowiły doskonałą gimnastykę dla ciała, poprawiającą koordynację ruchową i równowagę. Tak młodsi, jak i starsi uczniowie nie mogli tam się nudzić, bowiem w parku trampolin czekało na nich wiele atrakcji m.in. trampoliny rekreacyjne, ogromny basen z gąbkami, ścieżki trampolinowe czy strefa skoków na poduchę.

Za pomoc w sprawowaniu opieki nad dziećmi serdecznie dziękujemy Paniom: Barbarze Szabla, Beacie Jurczak, Annie Pamuła, Marzenie Zięba oraz Panu Marcinowi Perzyńskiemu.

Wycieczka została sfinansowana z budżetu Gminy Żarów, ze środków przeznaczonych na realizację profilaktyki i rozwiązywanie problemów alkoholowych.