Rzecznik Praw Dziecka obdarował naszych milusińskich
(04.10.2017)

Żarowski Ośrodek Pomocy Społecznej uprzejmie informuje, iż po raz kolejny nasi mali mieszkańcy zostali obdarowani wyprawką szkolną, którą otrzymaliśmy od Rzecznika Praw Dziecka Pana Marka Michalaka.

Pakiet niezbędnych przyborów szkolnych (w skład, których wchodzi: plan lekcji, plecak, piórnik, notesy, przybory piśmiennicze, worek na strój, bidon, książki oraz materiały edukacyjne) uszczęśliwi 100 mieszkańców, do których już docierają cenne prezenty za pośrednictwem naszego Zespołu. Serdecznie dziękujemy za troskę, zaangażowanie oraz obdarowywanie naszych dzieci prezentami . Za wiele cennych inicjatyw na rzecz wszystkich dzieci z głębi serca dziękujemy Panu Rzecznikowi oraz całemu zatroskanemu Zespołowi Biura RPD.

Z wyrazami wdzięczności i serdeczności
Zespół Ośrodka Pomocy Społecznej
w Żarowie