Wiadomości z miasta i gminy

    

 

Dzień Edukacji Narodowej
(17.10.2017)

A A A

  

Powiedzieć, że uczą dzieci to za mało. Współcześni nauczyciele rozbudzają ich kreatywność, dbają o bezpieczeństwo, angażują się w proces wychowawczy młodych ludzi. Za zaangażowanie, troskę, cierpliwość, wyrozumiałość burmistrz Leszek Michalak w poniedziałek, 16 października złożył na ręce dyrektorów szkół podziękowania. 

- Nauczyciel to nie tylko ten, który w szkole uczy, ale który daje przykład przez całe życie. Kształtowanie i wychowywanie młodych ludzi to wielka odpowiedzialność. Wszystkim nauczycielom, życzę wytrwałości i satysfakcji z wykonywanego zawodu. Dziękuję za poświęcone dodatkowe godziny pracy z dziećmi i młodzieżą, pokazywanie im nowych możliwości i zachęcanie do zaangażowania w promowanie kultury i sztuki oraz rozwijanie swoich pasji - dziękował podczas święta nauczycieli burmistrz Leszek Michalak.

Podczas spotkania burmistrz Leszek Michalak wręczył listy gratulacyjne i upominki dyrektorom gminnych szkół: Helenie Słowik (Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Żarowie), Barbarze Nowak (Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Mrowinach), Krystynie Waliszak (Szkoła Podstawowa im. UNICEF w Imbramowicach) i Elżbiecie Wierzyk (Bajkowe Przedszkole w Żarowie).

Magdalena Pawlik

 

   

   

   

   

   

   
 

 
 


  


strona główna  |  do góry  |