Wiadomości z miasta i gminy

    

 

Mistrzostwa Żarowa w bule 
(19.10.2017)

A A A

  

Pięć drużyn wystartowało podczas turnieju w bule, który rozegrany został w sobotę, 7 października na placu przed budynkiem Szkoły Podstawowej przy ul. Piastowskiej w Żarowie. Wśród sportowców nie zabrakło reprezentantów Uniwersytetu Trzeciego Wieku, pracowników Urzędu Miejskiego w Żarowie i przedstawicieli mieszkańców miasta.

W tym roku mistrzostwo zdobyły Anna Sikora i Elżbieta Wachowiak - przedstawicielki miasta. Drugie miejsce zajęli Wanda Krzywiecka i Marek Wąsowski, natomiast trzecie Krystyna Markiewicz i Ryszard Łękarski. Pomimo kapryśnej pogody, jak zawsze grze towarzyszyła świetna atmosfera i pozytywne emocje. - Serdecznie gratuluję wszystkim drużynom, bez względu na końcowy rezultat, za udział w sportowym turnieju, którego organizatorami po raz kolejny byli studenci naszego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Dziękuję również wiernym kibicom, gospodarzom tego turnieju za gorący doping i niesamowite emocje - mówił burmistrz Leszek Michalak.

Dobra zabawa, sportowe emocje i zacięta rywalizacja. Tego wszystkiego nie zabrakło w trakcie rozegranych mistrzostw w bule. Najważniejsza jednak była wspólna integracja wszystkich uczestników sportowych zmagań.

Magdalena Pawlik

 

   

   

   

   

   

   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
   
 
 


  


strona główna  |  do góry  |