Nowy numer gazety
(23.10.2017)

Dziś w ręce czytelników trafił kolejny numer Gazety Żarowskiej. A w nim możecie Państwo przeczytać o kolejnych ważnych inwestycjach, które realizowane są na terenie gminy Żarów. Piszemy o rozpoczęciu budowy Centrum Przesiadkowego, w ramach którego w centrum miasta powstanie rondo. Burmistrz Leszek Michalak podpisał umowy na budowę kolejnych ścieżek rowerowych w Żarowie. O tym, ile nowych dróg rowerowych i w jakich miejscach powstaną można przeczytać w tym numerze gazety.

Ale to nie wszystkie inwestycje miejskie opisane w gazecie. Budowa kolejnych chodników, nowych alejek cmentarnych i zakończony remont ulicy Strefowej w Żarowie to następne zadania, realizowane w Żarowie. O ich przebiegu przeczytać można w nowym numerze gazety.

Nie brakuje także informacji na temat realizowanych inwestycji wiejskich. Zakończył się remont kolejnej świetlicy wiejkiej z pozyskanych środków unijnych. Świetlica w Mrowinach oddana została do użytku mieszkańców. Rozpoczęła się budowa kanalizacji w Mrowinach, inwestycji długo oeczkiwanej przez mieszkańców wsi.

Przeczytaj również, jak nauczyciele świętowali Dzień Edukacji Narodowej? Jakie niespodzianki dla swoich pedagogów przygotowali uczniowie placówek oświatowych? Jak nagrodzono nauczycieli emerytów?

Na kolejne pytania mieszkańców odpowiada burmistrz Leszek Michalak.

Na czytelników czekają także relacje z imprez, w tym Święta Pieczonego Ziemniaka w Kalnie i Święta Dyni w Wierzbnej oraz newsy sportowe.

Miłej lektury!

Redakcja gazety