"Tygryski" w gronie przedszkolaków
(08.11.2017)

Trzylatki z grupy "Tygryski" z Bajkowego Przedszkola dołączyli dziś do uczniów żarowskiej placówki. Pasowanie na przedszkolaka poprzedził program artystyczny, w którym dzieci zaprezentowały wszystko, czego do tej pory nauczyły się już w przedszkolu.

Aktu pasowania dokonała Elżbieta Wierzyk dyrektor Bajkowego Przedszkola w Żarowie. - Choć nie zabrakło emocji, dzieci świetnie sobie poradziły. Z uśmiechem na twarzy recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Oklaskom i gratulacjom nie było końca. W pełni na to zasłużyły, bo do występu solidnie się przygotowywały. Cieszę się, że wspólnie pokazały swoim rodzicom i zaproszonym gościom, że są już w pełni gotowe, aby być prawdziwym prrzedskolakiem. Serdecznie im tego gratuluję - mówiła Mariola Król opiekun grupy "Tygrysków" z Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

Wszystkim występom z wielkim zainteresowaniem przyglądali się także zaproszeni goście, wśród których nie zabrakło przede wszystkim dumnych rodziców i dziadków. W podziękowaniu za przygotowaną część artystyczną przedszkolaki otrzymały także słodkie upominki od Grzegorza Osieckiego zastępcy burmistrza. - Dzieci udowodniły, że są w pełni gotowe, aby zostać prawdziwymi i odpowiedzialnymi przedszkolakami. Gratuluję Wam wspaniałego występu artystycznego i życzę samych radosnych chwil spędzonych w naszym przedszkolu - gratulował dzielnym maluchom Grzegorz Osiecki zastępca burmistrza.