Nowy numer gazety
(09.11.2017)

Do naszych mieszkańców trafił dziś nowy numer Gazety Żarowskiej. A w nim przeczytać możecie Państwo o kolejnych realizowanych inwestycjach. Piszemy o remoncie kolejnej drogi z pozyskanych funduszy i rozpoczęciu budowy kanalizacji w Mrowinach. Burmistrz Leszek Michalak podpisał umowy na budowę kolejnych dróg na terenie naszej gminy. O tym, jakie do tej pory drogi zostały już zmodernizowane i które miejscowości doczekają się remontów jeszcze w tym roku, przeczytać można w nowym numerze gazety.

Piszemy także o nowych samochodach, które trafiły do jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu gminy Żarów. Nowoczesny sprzęt już po raz kolejny trafił do Żarowa.

Nie brakuje zaproszenia na tegoroczne obchody 99. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Jak świętować będą Żarowianie? Ze szczegółowym planem uroczystości 11 listopada w Żarowie można zapoznać się w tym numerze gazety.

Zachęcamy również do przeczytania artykułu o jubileuszu 50 i 66 rocznicy ślubu mieszkańców naszej gminy. Zobacz, jak małżonkowie świętowali te wyjątkowe rocznice.

Na kolejne pytania mieszkańców odpowiada burmistrz Leszek Michalak. Tym razem czytelnicy pytają o kwestie związane z funkcjonowaniem żarowskiego basenu.

Na miłośników żarowskiej historii czeka także kolejny artykuł z cyklu Śladami Historii, a na fanów żarowskiego sportu newsy sportowe.

Zapraszamy również mieszkańców do udziału w projekcie "Kapsuła Czasu - Zamykamy na 25 lat". W tym numerze znajdziemy szczegółowe informacje na temat realizowanego projektu.

Miłej lektury!
Redakcja Gazety