Głosujemy na zespół Krukowianie
(10.11.2017)

Zespół "Krukowianie" został założony w 2014 roku i działa na terenie wsi Kruków. Członkowie regularnie spotykają się na próbach przygotowując się do autorskich występów wokalnych. Zespół występuje podczas lokalnych imprez na terenie gminy Żarów i nie tylko. Dzięki swojemu zaangażowaniu oraz talentom członków zespołu możemy usłyszeć Krukowian w Radio Wrocław. Nasi lokalni artyści zgłosili się do "Listy Przebojów Ludowych Radia Wrocław".

Redaktor Małgorzata Majeran-Kokot z Radio Wrocław podczas wizyty w Krukowie przeprowadziła wywiad z członkami zespołu. Krukowianie przy współpracy z ekipą radiową nagrali dziesięć utworów ludowych, które będą prezentowane na antenie radia podczas Jesiennej Rundy Listy Przebojów Ludowych, która wystartowała 8 października. Przez kolejnych 8 niedzielnych poranków w godzinach od 7:00 do 10:00 utwory Krukowian będą prezentowane wraz z innymi ludowymi kapelami.

Aby zagłosować na zespół Krukowianie wystarczy zadzwonić do redakcji w czasie trwania audycji pod nr +48 71/3399060. Wysyłać można też SMS-y pod nr 72280 z hasłem "RW Kapela Krukowianie" (koszt SMS 2,46 zł z VAT).