Wiadomości z miasta i gminy

    

 

Wczoraj dzieciaki, dzisiaj przedszkolaki
(16.11.2017)

A A A

  

Są już prawdziwymi przedszkolakami. Trzylatki z grupy "Misie" udowodniły, że są w pełni gotowe, aby zostać prawdziwymi i odpowiedzialnymi przedszkolakami. Był to ich pierwszy i tak ważny debiut. Przed zgromadzonymi gośćmi, wśród których nie zabrakło przede wszystkim rodziców i dziadków zaprezentowali swoje recytatorskie i wokalne umiejętności. 

- To był ważny dzień dla naszych najmłodszych. Dzieci były bardzo przejęte swoim pierwszym publicznym wystąpieniem, rodzice nieco zestresowani, ale wszystko poszło bardzo dobrze. Najważniejsze, że potrafiły przełamać lęk, nieśmiałość i stres, który zazwyczaj towarzyszy takim wydarzeniom. Oklaskom i gratulacjom nie było końca. W pełni na to zasłużyły, bo do występu solidnie się przygotowywały - mówiła Elżbieta Wierzyk dyrektor Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

Dzielne maluchy wystąpiły z programem artystycznym, recytując wierszyki i śpiewając piosenki. Nie zabrakło również tanecznych popisów, które gromko oklaskiwali zgromadzeni goście. - Muszę przyznać, że bardzo podobał mi się cały występ. Jestem pełen podziwu dla waszych umiejętności i cierpliwości. Życzę Wam nieustającego uśmiechu i wiele radości na każdy dzień pobytu w Bajkowym Przedszkolu - chwalił dzieci burmistrz Leszek Michalak, który również obdarował maluchy słodkimi upominkami.

Dzieci z pewnością na długo zapamiętają ten dzień pełen wrażeń. W końcu od teraz rozpoczęła się pierwsza ważna przygoda edukacyjna w ich życiu ...

Magdalena Pawlik

 

 


  


strona główna  |  do góry  |