Rekord dla Adasia
(21.11.2017)

Czegoś takiego w Żarowie jeszcze nie było! Już 8 grudnia ostatnie w tym roku nocne pływanie na basenie. Tym razem miłośnicy kąpieli wodnych będą mieli zadanie specjalne - ustanowienie rekordu przepłyniętych długości żarowskiego basenu. Wydarzenie będzie miało również charakter charytatywny. Podczas zmagań będzie prowadzona zbiórka pieniężna na leczenie Adasia, mieszkańca gminy Żarów.

Każdy chętny 8 grudnia będzie mógł dołączyć do specjalnej sztafety, zmagania rozpoczną się o godzinie 20.00 i potrwają do północy. Zapisy do udziału prowadzi Krzysztof Dutkiewicz tel. 74 8580-753 w. 27 lub 693 931 778. Zawodnicy w tym dniu będą mieli do swojej dyspozycji dwa tory, na których jednocześnie będą mogły znajdować się maksymalnie dwie osoby. Każda przepłynięta długość zostanie skrupulatnie odnotowana i przeliczona na metry. Dla pływaków, którzy w tym dniu pokonają najdłuższy dystans będzie czekał puchar ufundowany przez burmistrza Żarowa, Leszka Michalaka i nagrody niespodzianki.

Ustanowienie rekordu przepłyniętych długości żarowskiego basenu: 8 grudnia 2017 r., godzina 20.00, Basen Żarów ul. Piastowska 10b.