Jest nowy numer gazety
(28.11.2017)

Kilka dni temu do rąk czytelników oddany został kolejny numer Gazety Żarowskiej. A w nim przeczytać możecie Państwo o realizacji najważniejszych inwestycji na terenie miasta i gminy. Piszemy o budowie centrum przesiadkowego, w ramach którego powstanie rondo i ścieżkach rowerowych, remoncie ulicy Łokietka, budowie kanalizacji w Mrowinach, przebudowach kolejnych dróg na wsiach i kolejnych nowych chodnikach.

Nie brakuje kolejnych porad prawnych, które specjalnie dla czytelników przygotowali prawnicy ze świdnickiej kancelarii "Gruntkowska Polewski i Partnerzy adwokacko-radcowska sp.p". Na kolejne pytania mieszkańców odpowiada także burmistrz Leszek Michalak. Przygotowaliśmy także dla czytelników relację z obchodów święta 11 listopada w Żarowie.

Nowy wóz strażacki MAN oficjalnie trafił już w ręce strażaków z Pożarzyska. Burmistrz Leszek Michalak przekazał druhom kluczyki do nowego wozu. Niebawem nowy samochód zostanie także uroczyście poświęcony.

Piszemy również o zakończonych pracach konserwatorskich. Jakie zabytki doczekały się renowacji i które parafie w tym roku otrzymały dotacje na prace konserwatorskie przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków można przeczytać w nowym wydaniu gazety.

Zapraszamy również mieszkańców na kolejne imprezy kulturalne, w tym Jarmark Bożonarodzeniowy do Żarowa, Nocne Pływanie połączone ze zbiórką charytatywną na leczenie chorego Adasia oraz Wielki Test Wiedzy Historycznej.

Na miłośników sportu czekają również newsy sportowe.

Miłej lektury!

Redakcja gazety