Trening Tabaty
(30.11.2017)

Zapraszamy na pierwszy trening TABATY, zajęcia poprowadzi Sonia Rozumkiewicz. Pierwsze zajęcia zaplanowano na 7 grudnia na godzinę 20.00 w Gminnym Centrum Kultury i Sportu. Prosimy na zajęcia zabrać karimaty.

TABATA -to unikalny program rozwijający wydolność tlenową i beztlenową. Podkręca metabolizm i stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej, jeszcze długo po zakończeniu zajęć.

Podczas treningu mamy 8 rund po 4 minuty. W każdej rundzie ćwiczymy 20 sekund i mamy 10-cio sekundową przerwę.

WAŻNE!

Ćwiczenia odbywają się na czas, dlatego zajęcia są przeznaczone zarówno dla osób zaawansowanych jak i początkujących. Samodzielnie dobierasz tempo wykonywania ćwiczeń!

Całość, tworzy trening interwałowy, w którym wykorzystuje się napięcia izometryczne, ćwiczenia kardio i siłowe.
To trening, który daje spektakularne efekty, to marzenie każdej dbającej o sylwetkę i kondycję fizyczną osoby.
Zajęcia prowadzi Sonia Rozumkiewicz, trener personalny.

UWAGA!
Na zajęcia należy zabrać karimaty.