Andrzejkowe wróżby przedszkolaków
(01.12.2017)

Lanie wosku, wróżby, konkursy i zabawy z wróżkami. Tak Andrzejki świętowały przedszkolaki z żarowskiego Bajkowego Przedszkola. - Andrzejki to czary, magia, wróżby i dobra zabawa.

Dziś także nasze przedszkole zamieniło się w zaczarowaną krainę. Nie zabrakło andrzejkowych wróżb, wspólnego tańca i magicznych zaklęć. Andrzejki i obrzędy to już tradycja w naszej placówce. W tym roku przedszkolaki odwiedzały specjalnie przygotowane na tę okazję andrzejkowe komnaty. Wróżki Bajkowego Przedszkola zapraszały dzieci do wspólnej zabawy, wypowiadały zaklęcia, tańczyły, śpiewały. Tradycyjnie nie zabrakło również lania wosku. Andrzejkowym wróżbom towarzyszyła dobra zabawa, a uśmiech nie znikał z twarzy naszych przedszkolaków. I oto nam wszystkim chodziło - mówi Elżbieta Wierzyk dyrektor Bajkowego Przedszkola.

Dla wszystkich przedszkolaków to był dzień pełen emocji. Dzięki zaczarowanym wróżkom andrzejkowa zabawa była bardzo udana.