Konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy
(01.12.2017)

Biblioteka w Żarowie zaprasza do udziału w konkursie na najdłuższy łańcuch choinkowy. Konkurs adresowany jest do szkół (klas) i rodzin. Jedynym kryterium oceny prac jest długość łańcucha. Należy pamiętać, aby łańcuch był wykonany solidnie, żeby nie zniszczyć go podczas mierzenia.

Każdy łańcuch należy zaopatrzyć w metryczkę z danymi: nazwa szkoły, klasa (liczba uczniów) oraz opiekun. W przypadku rodziny należy napisać: imię i nazwisko oraz adres każdego członka rodziny.

Do konkursu można zgłaszać się do wtorku 12 grudnia telefonicznie lub mailowo: 74 8580 540, 74 8570 596, email: biblioteka@um.zarow.pl

Łańcuch należy dostarczyć w niedzielę, 17 grudnia do godz. 13.30 na Jarmarak Bożonarodzeniowy, który odbędzie się na Targowisku Miejskim w Żarowie.

Oceny prac dokona Komisja konkursowa powołana przez organizatora. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Łańcuchy będą stanowiły dekorację Jarmarku Bożonarodzeniowego.