Święty Mikołaj odwiedził przedszkolaków
(06.12.2017)

Czy Święty Mikołaj dostaje prezenty? Od dzieci z żarowskiego Bajkowego Przedszkola dostał i to bardzo wyjątkowe: wesołe piosenki i wierszyki. W ten sposób przedszkolaki podziękowały za kolorowe paczki, jakie Mikołaj przywiózł dzisiaj dla nich do przedszkola. Długo oczekiwany gość z odległych krain odwiedził wszystkie grupy przedszkolne i wszędzie wzbudził mnóstwo emocji.

Niektóre maluchy początkowo nieufnie podchodziły do pana z siwą brodą, ale onieśmielenie szybko ustępowało zaciekawieniu i radości. Dzieci chciały też wiedzieć, dlaczego Mikołaj nie przyjechał saniami i gdzie są jego renifery? Na szczęście Święty miał dobre wytłumaczenie - brak białego puchu. Przedszkolaki z wielkim entuzjazmem zapraszały Mikołaja do ponownych odwiedzin w przyszłym roku, obiecując jednocześnie, że będą grzecznie na niego czekać.

Nie zabrakło także pamiątkowych zdjęć. Święty Mikołaj chętnie pozował do wspólnych fotografii z każdą grupą przedszkolaków.