Świąteczna zbiórka krwi
(14.12.2017)

Żarowski Klub Honorowych Dawców Krwi zaprasza wszystkich mieszkańców do udziału w ostatniej w tym roku świątecznej zbiórce krwi. Akcja tradycyjnie przeprowadzona zostanie w Zespole Szkół w Żarowie. Krew będzie można oddawać we wtorek, 19 grudnia, w godz. 9.00-13.00. - Krew jest najcenniejszym i niezastąpionym lekiem, jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi.

Nie ma chyba lepszego świątecznego prezentu niż pomoc tym najbardziej potrzebującym. Zachęcamy nie tylko naszych stałych krwiodawców do udziału w akcji, ale przede wszystkim mieszkańców, którzy nigdy do nas nie przychodzili. Podarujmy cząstkę siebie na te zbliżające się Święta Bożego Narodzenia - mówi Czesław Giemza prezes Klubu Honorowych Dawców Krwi w Żarowie.

Kolejna zbiórka krwi zaplanowana została już w nowym roku.