Ostatni numer gazety w tym roku
(21.12.2017)

Święta tuż, tuż... Jeszcze tylko małe przygotowania i będzie można zasiąść z rodziną przy wspólnym stole. Jakie tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia pielęgnują mieszkańcy gminy Żarów? Przeczytaj najnowszy numer gazety, a znajdziesz w nim fotorelację ze wszystkich wigilijnych spotkań z mieszkańcami.

Podsumowujemy także najważniejsze gminne inwestycje, które zrealizowane zostały w 2017 roku.

Kontynuujemy cykl pytań z burmistrzem Leszkiem Michalakiem, który odpowiada na pytania mieszkańców.

W tym numerze także przeczytasz fotorelację z tegorocznej edycji Miasteczka Świętego Mikołaja, finału "Szlachetnej Paczki" w Żarowie, Nocnego pływania "Rekord dla Adasia" oraz przekazania wozu strażackiego dla OSP Wierzbna.

W numerze gazety jest również apel żarowskiej policji dotyczący kradzieży w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

Ponadto, na czytelników czeka garść informacji inwestycyjnych, kulturalnych i sportowych.

Miłej lektury!
Redakcja gazety