Żarowski Electrolux - laureatem konkursu "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej"
(22.12.2017)

Fabryka w Żarowie - Organizator Pracy Bezpiecznej, 381 dni bez zdarzenia wypadkowego. 29 listopada 2017 r. na Zamku Królewskim w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia corocznej Nagrody Głównego Inspektora Pracy konkursu "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej".

Electrolux Poland Sp. z o.o. Oddział w Żarowie, został laureatem konkursu, wśród pracodawców zatrudniających powyżej 250 pracowników, zdobywając statuetkę "Mecum Tutissimus Ibis".

Nagroda jest wielkim wyróżnieniem i jednocześnie potwierdzeniem dobrych wyników w obszarze bezpieczeństwa pracy Zakładu w Żarowie. 01 Grudnia 2017 r. na spotkaniach z pracownikami, przy słodkim poczęstunku, dyrektor Paweł Sowicz pogratulował nagrody i podziękował za zaangażowanie w tworzenie bezpiecznych stanowisk pracy.