Bal karnawałowy w GCKiS
(10.01.2018)

Och co to był za bal! Pierwszy, wielki bal karnawałowy zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie przeszedł już do historii.

Zabawa rozpoczęła się od sprawdzenia obecności wszystkich uczestników zabawy. - Bawiły się z nami księżniczki, pszczółki, motylki, dobre wróżki, policjanci, wojownicy, kowboje, czarodzieje, czarownice, tygryski, piraci, piłkarze i wiele innych kolorowych i radosnych maluchów. We wspólnej zabawie uczestniczyły wszystkie dzieci, które na co dzień biorą udział w zajęciach organizowanych w Gminnym Centrum Kultury i Sportu. Wielkie podziękowania dla opiekunów zajęć: pani Pauliny Denker Jarosz, Elżbiety Kulas, Eweliny Blusiewicz, Krzysztofa Dutkiewicza i Zbigniewa Furtaka za wspólną zabawę i pomoc przy organizacji balu - mówi Anna Suchodolska zastępca dyrektora GCKiS w Żarowie.