Zabawa karnawałowa w Pożarzysku
(19.01.2018)

Dobra zabawa, tańce, gry, konkursy i występy artystyczne. Takie atrakcje czekały na najmłodszych mieszkańców Pożarzyska podczas zabawy karnawałowej, która tradycyjnie odbyła się na świetlicy wiejskiej.

Organizatorem zabawy była Rada Sołecka, sołectwo Pożarzysko, a także rodzice najmłodszych jej uczestników. - Karnawał to czas zabaw i tańca. Tradycyjnie, jak każdego roku wyjątkowo okres karnawału świętują najmłodsi mieszkańcy naszej wsi. Świetlicę wiejską w Pożarzysku wypełniły wróżki, księżniczki, piraci i bohaterowie innych kreskówek. Zabawa karnawałowa w Pożarzysku została sfinansowana ze środków funduszu sołeckiego, ale wspomogli nas także inni sponsorzy - Kopalnia Granitu Siedlimowice, radna Paulina Trafas i farma KAC-MAT z Pożarzyska, za co serdecznie dziękujemy. Dzieci odwiedził Święty Mikołaj, który w tym roku pojawił się z wyjątkową pomocnicą. Przybyli goście zachęcali uczestników do wspólnej zabawy. Nie zabrakło świątecznych paczek od Świętego Mikołaja. Wszystkim mieszkańcom, którzy zaangażowali się w przygotowanie i organizację zabawy karnawałowej dla naszych małych pociech składam ogromne podziękowania - mówi Łukasz Brańka sołtys Pożarzyska.